




Игрушки Самолеты Трансформеры.
Ігрова фігурка-трансформер Super Wings Paul, Поліцейський Пол.

Уценка!!! Повреждена упаковка (блистер). Игрушка новая без повреждений!
Фото упаковки отправляем на вайбер, в чат.
Предлагаем Вашему вниманию Игровые наборы самолётики - тансформеры
из м/ф "Супер Крылья. Джетт и его друзья"

Собери полную колекцию!
Super Wings - загін відважних літаків з навчального мультфільму Super Wings . Для дітей вони справжні друзі, які прийдуть на допомогу, коли б вони не знадобилися! Якщо ви хочете познайомити дитини з географією, культурою, традиціями і мовами різних країн, то герої Super Wings – ваші найкращі помічники.

Знайомтеся: « Я Суперзаряджений Пол - один із головних героїв команди Супер Крила!
За допомогою іграшок-трансформерів діти від 3 до 7 років розвивають допитливість, просторове мислення, логіку та дрібну моторику, вчаться аналізувати та спостерігати. Продукція сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані барвники не токсичні та гіпоалергенні.
Міні-трансформери "Супер крила" - найменші іграшки в серії, їх розмір всього 6см. Кожен літачок просто - в три кроки - трансформується в робота, навіть крихітка впорається з таким чудовим перетворенням. Чи готові? Раз, два, три: Поле, трансформуйся! Міні-трансформер Пол: шасі вільно обертаються, двері трансформуються в руки, а ноги в літака.

Зібравши фігурки , можна розігрувати улюблені моменти з мультфільму або придумувати нові завдання для літачків! Ця іграшка корисна для розвитку дрібної моторики, розвитку мовних навичок і фантазії дитини.
Іграшка Super Wings Mira, сертифікована, екологічно безпечна для дитини, використані матеріали та барвники не токсичні і гіпоалергенні.
Ігрова фігурка-трансформер Super Wings Transform-a-Bots Пол
- Висота фігурок 5-6 см (залежить від героя).
- Виготовлені з високоякісних матеріалів
- Легко трансформуються
Супер Крила Трансформери Super Wings Поул, Діззі, Доні, Джером, Сані, Кім, Зої, Джет та інші
- Вік: для дітей від 3 років.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ALPHA |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 45 мм |
| Длина | 55 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 80 г |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Авиация |
| Тип | Робот |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Пользовательские характеристики | |
| Супер Крилья | игрушки |
- Цена: 435 ₴

