




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Disney/Pixar Тачки Міні: Ред Пожежна машина (Disney Pixar Cars Mini Racers Deluxe Red) від Disney

Машинка з мультфільму Дісней Піксар "Тачки" Поливалка (пожежка)
Disney Pixar CARS. Пожежна машинка "Поливалка".
Розмір машинки: 4см х2 см (Міні серія базовий розмір)
Машинки якісно виготовлені з металу. Красива, яскрава кольорова гама порадує будь-якого шанувальника "авто".
Вік віком від 3 років.
Матеріал машинок: Метал (сплав) + ABS пластик
Метод виготовлення: Лиття під тиском
Машинка без коробки
Відправка кожен день
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MATTEI |
| Страна производитель | Таиланд |
| Тип | Пожарный автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Металл |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 40 мм |
| Высота | 25 мм |
| Упаковка | Блистер |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Не инерционная |
| Cars | Игрушки |
- Цена: 450 ₴

