




Super Wings Transforming Gold Boy
Игровой набор Super Wings Transforming Золотой Мальчик и любимец (Golden Boy & Pet)
Игровой набор Супер Крылья Голден бой и питомец


Ігровий набір Super Wings Transforming Золотий Хлопчик і улюбленець - це чудовий подарунок для шанувальників популярного мультфільму Super Wings.
Ласкаво просимо до нового захоплюючого сезону світового хіта Super Wings - продовження 3D-анімованого серіалу, що розповідає про пригоди літачка Джетта та його нових друзів. У команді Супер крил з'явилися нові друзі - супер улюбленці котрі, підсилюють здібності Super Wings і виводять їх на новий рівень. Супер улюбленці мають нову захоплюючу здатність. Приєднавшись до Super Wings, вони зможуть покращити їх, надавши Джетту та його друзям Super Wing неймовірне нове спорядження та можливості. Super Wings - це завжди супер пригоди.
Золотий Хлопчик знову повернувся і зараз більш нездоланний, ніж коли-небудь! Золотий Хлопчик має абсолютно нового помічника, Золотого Улюбленця! Коли річ дійде до крайнощів в Супер Вінгс і Супер улюбленців, Золотий Хлопчик може об'єднатися з Золотим Улюбленцем і підвищити рівень, щоб допомогти йому досягти своїх найкращих (чи найгірших) золотавих крутих цілей.
Іграшка Super Pet Золотий Хлопчик улюбленець обладнана світловими ефектами, для активації яких достатньо натиснути кнопку на персонажі. Вона має різні кумедні вирази обличчя, проведіть по обличчю улюбленця, щоб обрати потрібну емоцію для ігрової сцени. Нею можна гратися як машинкою, адже іграшка має коліщата що обертаються.
Вік: 3+


Super Wings Игровой набор Transforming Золотой мальчик (Golden Boy & Pet) (EU770441)


Збери свою команду!
Игровой набор Super Wings Transforming Золотой Мальчик и любимец (Golden Boy & Pet). Голден бой и питомец
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ALPHA |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Цвет | Золотистый |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 200 мм |
| Длина | 135 мм |
| Высота | 205 мм |
| Вес | 300 г |
| Основные | |
| Супер Крилья | игрушки |
| категорія | Super Wings |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Самолет |
- Цена: 1 390 ₴





