




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ігрова фігурка-трансформер Super Wings Transforming Шайн Shine (EU770239)
Фігурка-трансформер Super Wings Transforming Золотий Шайн - чудовий подарунок для маленького мрійника.

Фігурка-трансформер Super Wings Transforming Shine 12.5 см
У команді Супер крил з'явилися нові друзі - супер улюбленці котрі, підсилюють здібності Super Wings і виводять їх на новий рівень. Super Wings - це завжди супер пригоди.
Шайн - це герой, який "завжди налаштований на чистоту", адже він - вертоліт для прибирання. Його спеціальна "Корзина для прибирання" - це чудовий набір, який може перетворитися на колісний сміттєвий візок, наповнений будь-якими потрібними приладами для прибирання.

Фігурка-трансформер Super Wings Transforming Shine.
Шайн - завжди налаштований на чистоту, адже він є гелікоптером для прибирання.


Висота іграшки: 12,5 см
Рекомендовано для дітей від 3-х років.

Збери свою команду!
Фігурка-трансформер Super Wings Transforming Золотий Шайн (EU770239)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ALPHA |
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Голубой |
| Высота | 125 мм |
| Вес | 300 г |
| Персонажи | Роботы трансформеры |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 165 мм |
| Ширина упаковки | 127 мм |
| Высота упаковки | 203 мм |
- Цена: 1 390 ₴





