




Фігурка Джон Вік John Wick із собакою - це фігурка Джона Віка з однойменного фільму франшизи John Wick Chapter 2, якого зіграв канадський актор Кіану Рівз.

Фігурка точно повторює суворий образ Джона Уїка: суворий костюм, біла сорочка та краватка.
Фігурка на шарнірах та має багато точок артикуляції з повністю рухомою головою, руками та ногами.
Також до фігурки додається пластикова стійка-каркас, за допомогою якою Ви зможете зробити різні композиції.

Джон Вік - це колишній відставний суперкілер, за голову якого призначено винагороду і найкращі та професійні кілери полюють на нього. Він змушений вийти з відставки та повернутися до свого старого життя, щоб виконати криваву клятву кримінальному лорду Сантіно Д'Антоніо (Скамарсіо).
Джон вирушає до Риму, де йому доведеться битися з одними з найнебезпечніших кілерів у світі.

Комплектація:
- Повноцінна Фігурка Джона Уіка.
- Додаткова змінна голова.
- Додаткові 3ри пари змінних кистей руки (одна з кистей з олівцем).
- Зброя 4 аксесуари: Дробовик - 1шт, Автомат - 1шт, Пістолет - 2шт.
- Фігурка пса Джона Уїка на прізвисько "Дейзі".
- Пластикова стійка-каркас під фігурку Джона Уіка.


Фігурки та аксесуари виготовлені з міцного ПВХ пластику.
Ігровий набір Фігурки Джон Уік з собакою упакований у фірмову оригінальну заводську коробку

Розміри фігурки Джона Уика: 16см (в) х 6см (ш).
Розміри собаки: 5см (в) х 8см (ш)
Така фігурка стане чудовим подарунком для всіх шанувальників Кіану Рівза та Джона Уіка у його виконанні!


Рухлива фігурка Джон Уік / Джон Вік з аксесуарами та собакою (Кіану Рівз) John Wick with Dog Action Figure
MAFEX John Wick: Chapter 2 With Dog & Gun Boxed Action Figure Toy Gift No.085 KO
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Герой кино |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Материал | ПВХ |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Коллекционные |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 160 мм |
| Вес | 270 г |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 65 мм |
| Ширина упаковки | 185 мм |
| Высота упаковки | 210 мм |
| Основные | |
| Персонаж | Джон Уик |
- Цена: 1 690 ₴





