



Персонаж з Тачкок: Чуї Бик Бульдозер. Cars: Chuy Bull Bulldozer (без коробки) red

Машинка Тачки: Чуї Бик Бульдозер (Cars TOONS: El Materdor Chuy Bull Bulldozer red) — це іграшка за короткометражкою Меттредор. Іграшка виготовлена дуже якісно відомою фірмою MATTEL. Ця тачка постачається в пакеті-паковання
Розмір моделі: приблизно 10 см
Матеріал: пластик, метал


Тачки: Чуї Бик Бульдозер (Cars TOONS: El Materdor Chuy Bull Bulldozer)
Машинка Тачки: Чуї Бик Бульдозер (Cars TOONS: El Materdor Chuy Bull Bulldozer) — це іграшка за короткометражкою Меттрдор. Іграшка виготовлена дуже якісно відомою фірмою MATTEL. Ця тачка постачається без фірмового паковання, з набору.
Корпус металевий, дрібні деталі з м'якого пластику
Розмір моделі: приблизно 10 см
Матеріал: пластик, метал
Машинка тачки: бульдозер Бик червоний. cars: chuy bull bulldozer red
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бульдозер |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Высота | 60 мм |
| Вес | 100 г |
| Упаковка | Блистер |
| Персонажи | Cars |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Mattel |
| Материал корпуса | металл, пластик |
- Цена: 780 ₴
